1945

Share | 
 

 Aileen Sarah Hayes

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Aileen Sarah Hayes   Kv. 14 07 - 22:21:45


Aileen Sarah Hayes


26 ♦ Soldier ♦ Kristina Bazan
• GIMINYSTĖS RYŠIAI, ANTROJI PUSĖ:: Ieškosim

• POMĖGIAI:: Ji nuoširdžiai mėgaujasi vienatve, jai patinka geros senos knygos, klasika.

• IŠSKIRTINIAI BRUOŽAI, YPATYBĖS:: Ji turi tatuiruotę, ant dešiniosios šlaunies išorinės pusės. Tai gėlė Kardelis - simbolizuojantis stirpų charakterį, tikėjimą, ištikimybę, garbę.

• CHARAKTERIS:: Aileen visada buvo švelni, gera, rūpestinga. Besišypsanti, mandagi išauklėta. Ištikima ir baisiai prieraiši. Pasveria tai ką sako, yra protinga. turi savo nuomonę, ir gali ją išsakyti. Tačiau karas ją pavertė visiškai kitu žmogumi. Išmoko nejausti skausmo, nepasitikėti niekuo. Tapo kiek abejinga, užsisklendusi, bijodama, jog kas nors iš išorės ją gali sužeisti labiau, ji matė, ką gali žmogus. Po karo tapo jautresnė aplinkai, nors ir atrodo abejinga. Nieko neįsileidžia vidun, nes nebegali kuom nors pasitikėti. Gyvena nuolatinėje baimėje, jog karas prasidės vėl, ir jai vėl teks eiti į karo lauką, matyti kaip miršta jos komandos draugai, ir pačiai žudyti. Dažnai kankina košmarai ir nemiga, taip sakant, yra iš visų pusių psichologiškai sulaužyta ir dar neatsistojusi ant savo gležnų kojų.

• ISTORIJA:: Mergina gimė ne įtin dėkingais laikais, vos prabėgus metams po pirmojo pasaulinio karo. Tiek, kad ji gimė prestižinėje šeimoje, kurių nelietė karo sunkumai. Tik maža mergaitė to nesuprato, ir išėjusi į gatves, žaisdavo su vaikais nesirinkdama iš kokio sluoksnio jie. Ji dažnai bėgdavo iš gražaus savo kiemo į miestą, įsisukdavo tarp paprastų žmonių. Kaskart po tokio poelgio, gaudavo daugybę priekaištų, tėvai ją auklėjo įtin griežtai. Ji augo rafinuotoje aplinkoje. Bet niekada netapo snobe, kuri žiūrėtų iš aukšto į kitus. Tiesą sakant, ji niekad nesuprato, kodėl išvis egzistuoja visuomenės socialiniai sluoksniai, kodėl vieni turi viską, o kiti - nieko. Slapčia ji parėmė varginguosius. Ji išeidavo į miestą, dalindavo drabužius, maistą. Taip ji sutiko vaikiną, iš paprastos šeimos. Nereikia sakyti, kad jiedu įsimylėjo, bet dėl visuomenės pažiūrų, dėl savo kilmės, o svarbiausia - dėl Aileen tėvų, jie negalėjo būti kartu. Tik ne prie kitų akių. Ji buvo pasirįžusi mesti savo seną gyvenimą dėl jo, jie planavo kartu pabėgt, bet tada prasidėjo karas.
Merginos mylimasis žinoma buvo paimtas į kareivius. Gatvėse pasidarė neramu. Kasdien aidėdavo įspėjančiosios sirenos, žmonės žūdavo, arba jiems pranešdavo apie žuvusius karo lauke. Aileen kasdien bijodavo sužinoti apie jo mirtį, nelaukdavo rytojaus. Jos tėvai, priešingai gyveno it seniau, mat jie buvo saugūs. Trečiasiais karo metais merginą pasiekė žinia apie žuvusį mylimąjį. Ir tada paskutinė gyvybės kibirkštėlė ir viltis merginos akyse užgeso. Prabėgo pusmetis, ir ji apsisprendė. Nusikirpo savo ilgus auksinius plaukus, ir įstojo į kariuomenę. Ji buvo vienintelė moteris savo būryje, tačiau perėjusi visus patikrinimus, dėl savo ryžto ir darbo išsikovojo vietą joje. Ji nebijojo karo lauko, vis tiek nebeturėjo ko jau prarasti. Tačiau to, ką ten išvydo... neįmanoma apibūdinti. Mirtys kasdien. Sužeisti kareiviai. Mirštantys komandos draugai, su kuriais kas vakarą dalindavaisi svajonėmis apie namus, ir geresnę ateitį. Jausmas, jog dėl didėjančio aukų skaičiaus, eisi kaltas tu. Ji išgyveno daugybę sužeidimų. buvo net arti mirties, bet matyt, visad buvo kovotoja. Karas baigėsi, ji išgyveno. Tačiau Aileen to niekad nepamiršo, ir vargu ar pamirš. Į tėvų namus negrįžo. Pasiliko tarp paprastų civilių, kur mėgina gyventi toliau.Atgal į viršų Go down
avatar
veidas : Max Irons
pranešimai : 19511
reputacija : 5289
kreditas : itswestcoast
vardas : Viktorija
taškai : 11795
Silas Ezekiel Bardsley
“If you build the guts to do something, then you better save enough to face the consequences.”


RašytiTemos pavadinimas: Re: Aileen Sarah Hayes   Kv. 14 07 - 22:25:25

Įdomus personažas, gera istorija!
Welcome ir tikiuosi, kad patiks forume
Atgal į viršų Go down
http://1945.ohmylife.net
avatar
veidas : Nina Dobrev
pranešimai : 2336
reputacija : 103
antra pusė : Nėėėra.
apie personažą : Miela, paslaugi mergaitė, kuri gyvenime jau spėjo pamatyt daug baisių dalykų, tačiau yra naivoka ir per greitai pradeda pasitikėti žmonėmis. O šiaip visą kitą galima sužinoti bendraujant su ja.
kreditas : Ikona mano, o gif'ai iš tumblr'o platybių. :>
vardas : Greta. Nice to meet you. ^^
taškai : 4260
Elizabeth Thea Barringer
Kvaili žmonės yra tiesiog per kvaili, jog suprastų, kad yra kvaili.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Aileen Sarah Hayes   Kv. 14 07 - 22:27:39

Labai įdomi istorija ir neeilinė veikėja. Šauniai sugalvota merginą padaryti kareive. Na, žodžiu, man viskas labai patiko ir skaniai susiskaitė. Šaunuolė! Bei sėkmės su šia gražuole. Sveika ^^


Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Aileen Sarah Hayes   Kv. 14 07 - 22:28:59

Ačiū abiems ^^ Į galą jau pavargau, bet smagu kad patiko ;>>
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Aileen Sarah Hayes   

Atgal į viršų Go down
 
Aileen Sarah Hayes
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijų archyvas-
Pereiti į: