1945

Share | 
 

 Elizabetė Tėja Baringer

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pranešimas
avatar
veidas : Nina Dobrev
pranešimai : 2336
reputacija : 103
antra pusė : Nėėėra.
apie personažą : Miela, paslaugi mergaitė, kuri gyvenime jau spėjo pamatyt daug baisių dalykų, tačiau yra naivoka ir per greitai pradeda pasitikėti žmonėmis. O šiaip visą kitą galima sužinoti bendraujant su ja.
kreditas : Ikona mano, o gif'ai iš tumblr'o platybių. :>
vardas : Greta. Nice to meet you. ^^
taškai : 4260
Elizabeth Thea Barringer
Kvaili žmonės yra tiesiog per kvaili, jog suprastų, kad yra kvaili.


RašytiTemos pavadinimas: Elizabetė Tėja Baringer   Kv. 14 07 - 23:36:43


Elizabeth Thea Barringer


18 ♦ turgelyje pardavinėja įvairius savo gamintus dalykus ♦ Nina Dobrev
• GIMINYSTĖS RYŠIAI, ANTROJI PUSĖ:: Turi tėvus ir du brolius, su tolimesniais giminaičiais nebendrauja. Antrosios pusės neturi.

• POMĖGIAI:: Tiesą pasakius, mėgsta daug ką. Tiek gaminti maistą, tiek siuvinėti ir daryti papuošalus. Žodžiu, mėgsta daryti viską, ką po to gali pardavinėti turgelyje, kur turi savo vietą. Taip pat mėgsta vaikščioti gatvėmis ir bendrauti su žmonėmis arba tiesiog mėgautis aplinka. Labai myli gyvūnus.

• IŠSKIRTINIAI BRUOŽAI, YPATYBĖS:: Labai lengvai ir greitai prisiriša prie žmonių bei jais pasitiki. Galbūt tai yra jos išskirtinis bruožas. Ir tas visiškas tyrumas bei nekaltumas, ką galima retai pamatyti kituose žmonėse, kuriuos dažniausiai paveikia karas ir jo padariniai.

• CHARAKTERIS:: Labai miela būtybė, kuri stengiasi visur įžvelgti gerus dalykus, tad tuo pačiu yra ir pakankamai naivi. Nemėgsta sėdėti vienoje vietoje, todėl nuolat darbuojasi, tad sava vieta turgelyje yra tiesio tobulas variantas. Mėgsta bendrauti ir su visais tai daro vienodai, lengvai prisiriša ir pasitiki žmonėmis. Yra patyrusi skausmo ir mačiusi baisių dalykų, tačiau tai neišplėšė gėrio iš jos, kad ir kaip kartais sunku bebūtų šypsotis, o ypač po to kai kare prarado geriausią draugą. Šito patirti nelinkėtų niekam. Na, žodžiu, paprasta ir tyra mergaitė, kuri myli visus ir viską.

• ISTORIJA:: Lizė gimė paprastoje mėsininko šeimoje, kurioje jau sėkmingai augo du sūnūs. Mergaitė visada labai artimai bendravo su broliais, kurie rūpinosi ja ir saugojo nuo visų gyvenimo blogybių, tačiau kuo toliau – tuo sunkiau buvo tai daryti. Su amžiumi Elizabeta įgavo ir proto, todėl galiausiai pradėjo suprasti, kad viskas nėra taip gražu, kaip jai atrodė vaikystėje. Turtingų tėvų vaikai iš jos šaipydavosi, nes mergaitė neturėjo naujų drabužių ir jos manieros nebuvo tokios nepriekaištingos kaip kad jų. Tačiau ne visi buržuazijos atstovai buvo pasipūtę. Aileen – vardas merginos, kuri nors ir buvo iš pasiturinčios ir vargo nematančios šeimos, tačiau labai gražiai elgėsi tiek su Ele, tiek su kitais paprastų miestiečių vaikais, nevengė jų paremti, tad Elė gavo ne vieną gražų drabužį ar žaislą, kurio Aileen nebenaudodavo. Būtent dėl to Elizabeta pradėjo tikėti, kad kiekviename žmoguje yra gėris, tačiau ne visi jį nori parodyti. Galiausiai atėjo sunkusis laikotarpis – antrasis pasaulinis karas. Visi jauni vaikinai buvo iškviesti ginti tėvynė, tačiau, deja, daugelis jų taip ir nebegrįžo. Prie savanorių prisijungė Aileen, dėl ko nuo to laiko Elė apie ją nieko negirdėjo ir net nežino, ar ši išgyveno. Ne vienas Elizabetos draugas ir pažįstamas žuvo. Žuvo ir jos geriausias draugas Sebastijanas, kas buvo didžiulis smūgis merginai, nes šis vaikinas jai buvo vienas iš artimiausių žmonių. Dabar kiekvieną vakarą mergina uždega žvakutę savo draugo atminimui ir su juo kalbasi, dalinasi dienos įspūdžiais arba tiesiog mintimis. Tik deja, Sebastijanas jai niekada taip ir neatsakys. Pabėgti nuo skaudžių minčių merginai padeda jos turima vieta miestelio turgelyje, kur pardavinėja savo gamintą maistą bei kitus daiktus, tad tenka paplušėti namuose, kad turėtų ką pardavinėti ir užsidirbti.

Atgal į viršų Go down
 
Elizabetė Tėja Baringer
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijų archyvas-
Pereiti į: