1945

Share | 
 

 Matias Adrian Joaquin

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pranešimas
avatar
veidas : matt bomer
pranešimai : 132
reputacija : 0
taškai : 138
Matias Adrian Joaquin


RašytiTemos pavadinimas: Matias Adrian Joaquin   Št. 16 07 - 22:47:40


Matias Adrian Joaquin


35 ♦ lakūnas ♦ matt bomer
• GIMINYSTĖS RYŠIAI, ANTROJI PUSĖ:: bus laikas, bus ir vaikas. jk, šiaip laiko rūsy užrakinęs ir krabo pačiais maitina.

• POMĖGIAI:: viskas, kas daro pykšt pykšt. pasinešęs ant šaunamųjų ginklų. tiek nešiojamų su savimi, tiek kabinamų prie kito jo pomėgio - lėktuvų. tik tie jau sako tratatata tratatata.

• IŠSKIRTINIAI BRUOŽAI, YPATYBĖS:: anksčiau buvo visiškas pedantas ir pamatęs jam brukamą nepakankamai gerai išskalautą arbatos puodelį rėkdavo 'a jau visai pablūdai' ir šveisdavo tokias velnio irštvas žemėn. karo metu teko šitai pamiršti, bet kartais tokia silpnybė dar išlenda. o šiaip tai mldc bičas yra.

• CHARAKTERIS:: žiūrint, kas klausia. draugų ir artimųjų neretai vadinamas chameleonu, mat vieną akimirką gali būti ramus ir paklusnus kaip aristokratų Marytė Katrytė, o po kelių minučių jau gali būti piktas dėdė kaip Hitleris ir nunuodyti ne dujomis, o sarkazmu. baisiai jau mėgsta pasišaipyti iš kitų ponaitis. itin draugiškas nėra, atsirenka, su kuo jam suartėti. kaip pats sako, turi tonas pažįstamų, bet gramus draugų. jei myli, tai ir myli. neišsidirbinėja kaip Antoniukai kokie, kurie veda moteras tik dėlto, nes mamukas liepė ar tėtis pasakė, kad vesk Oną, jei nori šaibų gerų. Matias ves, ką nori ir niekas jam nepaaiškins, kad negalima. nei motera ar tos moteras vyrelis. tad, kaip galima matyti, jaunasis (si, jis save dar laiko jaunu) ispanas žino, ko nori, kaip tai pasiekti ir tai pasiekia. vienaip ar kitaip.

• ISTORIJA:: tėvas ispanas, motina maišyta tarp vokiečių ir prancūzų atstovų. Matias tėvelių gūžtą paliko gana anksti, iškart po devynioliktųjų metelių sukaktuvių ir išėjo į kariuomenę *palinko liepa šalia kelio, pravirko motina sena fonui*. va tiek iki karo galima papasakoti apie Joaquin giminės pratesėją. kariuomenėje vis dažniau ėmė girdėtis kalbos apie ateinantį dar vieną epic karą ir Matias tik trynė rankomis. žinojo, kad gaus paskraidyt su savo lėktuviuku ir patratatatint į ką nors, nes tratatatint į japaškes ir dar kažkokius karibų piratus nusibodo iki gyvo ir negyvo kaulo. taip jau atsitiko, kad bedarant tratata pamušė jo lėktuvą ir Matias, taikliajam priešui siųsdamas pragaro vertus keiksmus, visai sėkmingai nukrito į vandenyną. iš ten jį išgelbėjo šalia buvęs jo kariuomenės karinis laivynas ir čia ispanas gavo dar ir tą, kur daro pykšt pykšt. išvis gerai. išgelbėja kaip per kokią televisa presenta telemundo ir dar duoda žaisliuką į rankas. šiaip tai jis visai norėjo pagulėt kokioj kajutėj biškį ramiai, nes kažkiek prisitrenkė krisdamas su tuo savo lėktuvėliu, bet dėdė laivo kapitonas pasakė 'a tu durns esi, eik pyškint tik'. ir Matias išėjo. galbūt dėl to kartais vis jaučia ne itin gerus jausmus kairėje blauzdoje, kurią buvo perrėžęs kažkoks gelžgalis, kai ropštėsi iš kabinos lauk. kurį laiką nuoširdžiai apgailestavo dėl tokio savo kojos likimo, mat žinojo,kad tokio nepriims į coca cola reklamas filmuotis. galiausiai koja pasimiršo ir vėl užgimė noras skraidyti padangėse kaip narsiam amerikonų ereliui. tad grįžo į karininkų gretas ir dabar ten gadina visiems nervus.

Paskutinį kartą redagavo Matias Adrian Joaquin, Št. 16 07 - 22:55:30. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
avatar
veidas : Beth Riesgraf
pranešimai : 1578
reputacija : 77
kreditas : Ikona mano, o gif'ai iš tumblr'o platybių. :>
vardas : Gretaa. :>
taškai : 3466
Katherine Bianca Phoenix


RašytiTemos pavadinimas: Re: Matias Adrian Joaquin   Št. 16 07 - 22:52:29

Kokia linksma biografija, buvo smagu skaityt! :D Heey ^^


Atgal į viršų Go down
avatar
veidas : matt bomer
pranešimai : 132
reputacija : 0
taškai : 138
Matias Adrian Joaquin


RašytiTemos pavadinimas: Re: Matias Adrian Joaquin   Št. 16 07 - 22:55:55

labuks, maryt ;)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Matias Adrian Joaquin   

Atgal į viršų Go down
 
Matias Adrian Joaquin
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijų archyvas-
Pereiti į: