1945

Share | 
 

 Charles Hugh Bélanger

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pranešimas
avatar
veidas : chace crawford
pranešimai : 22
reputacija : 3
kreditas : yateenagedream
taškai : 31
Charles Hugh Bélanger


RašytiTemos pavadinimas: Charles Hugh Bélanger   Sk. 17 07 - 17:03:56


Charles Hugh Bélanger


dvidešimt ketveri ♦ gydytojas ♦ chace crawford
• GIMINYSTĖS RYŠIAI, ANTROJI PUSĖ:: tėvai - Felix ir Véronique, seserys - Aimée, Antoinette, Brigitte

• POMĖGIAI:: mėgsta gamtą, gerus filmus, knygas, ilgai brandintą viskį, mediciną. taip pat mėgsta vienatvę, ramybę, kadangi jo vidinis gyvenimas vis dar yra nemenkas chaosas, o kalbėti apie dalykus, kuriuos matė karo ligoninėje su kiekvienu nėra linkęs.

• IŠSKIRTINIAI BRUOŽAI, YPATYBĖS:: labai gilios, tyros, žydros akys, slepiančios visą siaubą, kurį teko matyti. yra gerai įvaldęs savo veidą, kitaip tariant, puikiai moka savo veido mimikomis neišduoti siaubo, baimės bei kitų jausmų. ant krūtinės turi gana didelį randą, kurį paliko karo metu užkliudžiusi granatos skeveldra.

• CHARAKTERIS:: Kalbėti apie tai, koks Charles buvo prieš karą, tikriausiai neverta, kadangi karo laikotarpis jaunuolį pakeitė iš esmės. Iš malonumais ir savo visuomenine padėtimi besitenkinančio lėbaujančio jaunuolio Charles virto santūriu, gyvenimo ir baisybių užgrūdintu vyru. Apie savo jausmus, matytą siaubą, skausmą ir kitus su karu susijusius dalykus vyriškis nėra linkęs kalbėti, kitaip tariant, nėra itin atviras ir besidalijantis kiekviena savo gyvenimo smulkmena - tai labiau privilegija, kurią Hugh gyvenime gauna tikrai ne kiekvienas. Emociškai labai stiprus, užsigrūdinęs vyriškis, galintis pakovoti už nuskriaustuosius, o ypatingai tai už savo šeimą. Rūpestingas, užjaučiantis, nebijantis sunkaus darbo, atsidavęs medicinai, tikintis šviesesne ateitimi.

• ISTORIJA:: Charles - pirmoji Bélanger'ių šeimos atžala, išvydusi pasaulį dar tada, kai tėvo pastangos kabintis į gyvenimą ir atnešti šeimai pelningą gyvenimą ką tik buvo pradėjusios atsipirkti. Kaip vėliau paaiškėjo, Charles taip pat buvo ir vienintelė šeimos atžala, kuri prisijungė prie tėvo ir papildė šeimoje vyriškąjį frontą. Kadangi tėvo pastangos praturtėti ir savo šeimai suteikti viską, ką gali geriausio, nenuėjo veltui, Charles kaip ir jo seserys augo viskuo aprūpintas ir viskuo aptekęs. Kadangi Bélanger'ių šeima visgi priklausė aukštuomenei ir tenka pripažinti, šeimos nariams arogancijos ir susireikšminimo netrūko, vidinė šeimos atmosfera buvo pakankami gera ir maloni - motina savo vaikus mylėjo ir apgaubė šiluma, tėvas savo vaikus taip pat mylėjo, tik savo meilę kiek labiau reiškė per materialius dalykus, na o Charles, būdamas vyriausiasis, visuomet jautė pareigą rūpintis savo jaunėlėmis seserimis. Tarsi ir neblogas šeimos vaizdas.
Ir visgi, kaip ir kiekvienoje viskuo aptekusioje šeimoje, būta minusų. Jausdamas, kad viską galima gauti už pinigus ir, kad daugelis dalykų yra pavaldūs aukštuomenės atstovams, Charles naudojosi susidariusia padėtimi. Ilgą laiką manė, kad nėra tokios sumos, kuria nebūtų galima nusipirkti meilės ar malonų, kad nėra tokio dalyko, kurio negalėtų paimti įtaka ir geras vardas. Taigi visą savo paauglystę Hugh naudojosi šeimynine padėtimi, nesismulkindamas leisdavo pinigus malonumams, nevengė svaigintis, mėginti įsiversti į lovą kiekvieną naivesnę merginą ir kitaip mėgautis gyvenimo malonumais. Nors tėvai visa tai matė ir kažin ar labai palaikė tokius sūnaus sprendimus, tačiau nei vienas nei kitas nieko nesakė. Motina matyt iš didelės meilės, o tėvas veikiausiai dėl to, kad tikėjosi, jog Charles seks jo pėdomis ir prisidės prie šeimos verslo. Tiesą sakant ir pats Hugh taip manė. Tačiau.... karas juk keičia žmones, tiesa? Taip jau nutiko, kad karas pakeitė ir šį iš pažiūros tikrai laisvą gyvenimo būdą propaguojantį vaikiną. Dar pačiomis pirmomis karo dienomis, kai pati Bélanger'ių šeima, apart to, kad motina nusprendė prisidėti prie karo sužeistuosius gydančios ligoninės veiklos, karo padarinių nejautė, susiklostė tokia situacija, kad Charles ant rankų mirė kokių penkerių metų, niekuo nenusidėjusi ir niekam blogo nepadariusi, mergaitė. Keista, bet vieno tokio įvykio užteko, kad ilgą laiką vien tik savo šeimos interesų žiūrėjęs vaikinas praregėtų - aplink dėjosi baisūs dalykai. Tuomet Charles ir nusprendė, kad ne bankas jo ateitis, o žmonių gyvybių gelbėjimas. Mamos padedamas ir palaikomas, vaikinukas taip pat prisijungė prie ligoninės - iš pradžių žinoma gaudamas menkesnius darbus, tačiau vykstant karui, ligoninėse padeda visos galinčios pagelbėti rankos. Taigi, pamažu mokydamasis iš praktinės pusės (dėtis juk nebuvo kur) bei ištaikęs laisvą minutę krimsdamas medicinos vadovėlius, Charles pamažu tapo žiaurios situacijos užgrūdintu ir ambicingu, gyvybes gelbėti norinčiu gydytoju. Gal ir keista, bet lėbaujantis jaunuolis per akimirką ėmė ir išgaravo - po karo, Charles į viską jau žiūri visiškai kitomis akimis.  Atgal į viršų Go down
 
Charles Hugh Bélanger
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijų archyvas-
Pereiti į: