1945

Share | 
 

 Нинел Татьяна Ивановна ‎Козлова

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pranešimas
avatar
pranešimai : 166
reputacija : 7
kreditas : starboy
vardas : Ieva
taškai : 187
Miguel Izak Schuyler
Now either we let go of the past
or we'll be a part of it.


RašytiTemos pavadinimas: Нинел Татьяна Ивановна ‎Козлова   Pir. 18 07 - 22:26:09

Нинел Татьяна Ивановна ‎Козлова

24 nekvalifikuota seselė Lily Chloe Ninette Thomson
• GIMINYSTĖS RYŠIAI, ANTROJI PUSĖ: artimiausia šeima - tėvai ir šešeriais metais vyresnis brolis - išžudyti dar Rusijoje. Antrosios pusės šiuo metu neturi.
• POMĖGIAI: didžiausia jos silpnybė - literatūra, knygas graužia neįtikėtinais tempais, pati taip pat bando rašyti. Dievina spausdinimo mašinėles, tačiau jų įpirkti negali. Taip pat mėgsta vairuoti ir krapštytis po variklius, dainuoti, neatsisako cigaretės.
• IŠSKIRTINIAI BRUOŽAI, YPATYBĖS: vis dar juntamas rusiškas akcentas, kuris per keletą metų jau neberėžia ausies, taip pat keikiasi vien tik gimtąja kalba. Rašo tik stenogramas, nebent rašo laišką ar kokį kitą raštelį, turintį konkretų adresatą.
• CHARAKTERIS: nuo mažumės palyginti ramaus, taikaus ir tylaus charakterio merginą gyvenimas laikui bėgant įstatė ragus, nagus ir tikrą rusišką charakterį, kuris jai padarytų skriaudų nekuomet nepamirš. Gali greitai užsiplieksti, yra pakankamai kerštingos prigimties ir panorėjusi gali būti labai užsispyrusi. Dėl pastarosios savybės bei pavardės reikšmės ją neretas vadina tiesiog Ožka. Vis dėlto, tenka prisitaikyti prie esamos situacijos ir neišsišokti žmonių kurie ją galėtų pasodinti ar deportuoti akivaizdoje, tad labai dažnai tenka prikąsti dažnai kandžių replikų pilną liežuvį. Vis dėlto amerikiečiams padeda savu noru, tad slaugydama yra turbūt pati maloniausia kompanija ligoniui, kokią tik galima įsivaizduoti. Yra mandagi, atsargi, komunikabili ir apskritai draugiška, geranoriška būtybė. Gal ir naiviai, bet vis dėlto tikisi iš žmonių paties geriausio, tačiau pažinodama save ir ją anksčiau supusius žmones, save stabdo ir sunkiai prisileidžia kitus prie tikrosios savęs ir tokiu būdu yra gana savanaudiška - menkai pažįstami žmonės jai reikalingi tik dėl platesnių ateities galimybių ar kokio anglų kalbos pamokymo, mat puikiai supranta, jog neturėdama pakankamai pažinčių ir pasibaigus karo aidams, gali nesunkiai atsidurti gatvėje. Bet bent juos ji moka deramai išklausyti ir net gi paguosti ar ką patarti, jei tik pasireikšti netrukdo kalbinis barjeras.
• ISTORIJA: Kozlovų šeima jau ano šimtmečio pabaigoje turėjo nemažai palikuonių, aktyviai dalyvaujančių politinėje veikloje. Tačiau jai palaikant menševikus, istorija pakrypo nedėkinga linkme. Kozlovams buvo iškeltas ultimatumas: trauktis iš politikos savu noru arba tapti liaudies priešais, tad sprendimas buvo paprastas, ilgainiui giminei išnykstant iš daugelio anksčiau lankytų visuomenės ratų.
Maskvoje 1921 m. į dar galą su galu suduriančią šeimą, kuri jau augino šešiametį sūnų, atkeliavo mergaitė, ramybės dėlei ir didžiojo sovietų vado garbei pavadinta Ninel, ir nors šis vardas nebuvo minėtas dokumentuose, namų ribose ji visuomet vadinta Tatiana, Tania ir kitais trumpiniais. Mergaitė augo šiek tiek aukščiau skurdo ribos, tad nuo pat mažumės prie šeimos finansų prisidėdavo tai tvarkydama kitos pasiturinčios ir garsios šeimos namus, tai pardavinėdama laikraščius prie turgaus vartų. Namuose gavo neblogą išsilavinimą ir užsirekomendavusi, gavo darbą spaustuvėje iš pradžių kaip viena ekonomisčių, bet vėliau pastebėjus jos aistrą raštui buvo perkelta į laikraštį, kur tapo redaktoriaus padėjėja, taip pat ir vienos garsiausių to meto Masvos šeimų raštininke.
Tačiau šeimai rūpėjo ne tik atžalų laimė, bet ir didysis politinis paveikslas, tad buvo kuriami planai pabėgti iš Sovietų Sąjungos dar prieš prasidedant karui. Bet planams buvo užbėgta už akių, kadangi iš armijos dezertyravęs brolis tikrai nežadėjo gerų naujienų ir kitiems Kozlovams. Jos tėvai buvo sušaudyti jų pačių namuose lygiai taip pat kaip kažkur pamiškėje pagautas brolis. Kai iš mamos sulaukė skambučio apie tai, kaip į kiemą atvažiavo raudonomis žvaigždėmis apsišarvavę vyrai su ginklais, Tatiana buvo darbe. Laimė, kad Kozlovai planą aptarę buvo jau kelis šimtus kartų ir visus reikiamus pabėgti dokumentus nešiojosi kartu su savimi, tad ji buvo neišimtis. Šiaip ne taip prasilenkusi su kariškiais, ji paspruko. Per mėnesį ji vos gyva, sulysusi ir badaujanti atsidūrė Vokietijoje, iš kurios per kelias savaites atsidūrė JAV.
Kare ji tarnavo kaip seselė, padėdama galbūt būsimiems bendrataučiams, amerikiečiams, juos tvarstė kaip savus brolius, kartais seseris bei tėvus. Buvo ir baisesnių dienų, kai teko med. punktą ginti savomis rankomis. Žinoma, atremti teko japonus, ne rusus, bet jau vien faktas, kad kovojo amerikiečių pusėje suteikė šiokio tokio adrenalino ir kraujo troškimo. Per šį laiką idealiai išmoko jai kasdienę ir medicininę terminologiją, angliškai apskritai šneka su vos juntamu akcentu, ir dabar bando durti galą su galu. Jei tik kas suteiktų galimybę įgelti motinai Rusijai, ją priimtų be jokių abejonių, mat saldaus ir šalto keršto jai turbūt niekada nebus gana.
Atgal į viršų Go down
 
Нинел Татьяна Ивановна ‎Козлова
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijų archyvas-
Pereiti į: