1945

Share | 
 

 Harvey Martin Wallace

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pranešimas
avatar
veidas : Henry Cavill
pranešimai : 78
reputacija : 1
taškai : 85
Harvey Martin Wallace


RašytiTemos pavadinimas: Harvey Martin Wallace   Antr. 19 07 - 14:05:51


Harvey Martin Wallace


27 ♦ profesionalus karys/šnipas/specialaus būrio narys ♦ Henry Cavill
• GIMINYSTĖS RYŠIAI, ANTROJI PUSĖ:: Grace Wallace mirė, antrojo pasaulinio karo pradžioje. Ji buvo viena iš Perl Harboro aukų. Henry Wallace mirė po kelių mėnesių, vesdamas savo būrį į kovą. Jie buvo nužudyti, kai ant jų laikinosios bazės vokiečiai numetė bombą. Freddy Wallace dingo be žinios po to, kai buvo paimtas į nelaisvę.

• POMĖGIAI:: Nuo pat tada, kai pradėjo vaikščioti ir suprantamai kalbėti buvo treniruojamas tapti kariu, todėl nežinojo, ką reiškia turėti normalų pomėgį. Jam patinka ginklai, iššūkiai ir nesibaigiantys pavojai. Vienintelė veikla, kuri jam padeda atsipalaiduoti yra rašymas, todėl su savimi visada nešiojasi užrašų knygutę, kurioje vis ką nors užsirašo. Kuria istorijas, tačiau niekad nerašo apie save, nes nenori, kad kas nors sužinotų jo paslaptis.

• IŠSKIRTINIAI BRUOŽAI, YPATYBĖS:: Ant krūtinės prie pat širdies turi pasidaręs erelio tatuiruotę, kuri reiškia ne tik visapusišką atsidavimą savo šaliai, tačiau ir simbolizuoja jo dingusį brolį, kuris buvo lakūnas  ir visad su savimi nešiojosi erelio ženkliuką.

• CHARAKTERIS::
Harvey yra labai užsispyręs, visada padaro tai ką privalo, bet kokia kaina. Yra ištikimas ir niekad nepalieka bėdoje. Matė daug mirčių, daug kraujo, todėl nebijo žudyti. Jam paspausti gaiduką tas pats kaip kvėpuoti. Iš išorės jis atrodo be galo rimtas ir nesukalbamas, tačiau tik patys artimiausi žmonės žino, kad jis turi puikų humoro jausmą. Harvey jau kartą buvo išduotas, todėl žmonėmis sunkiai pasitiki, o į naujai sutiktus žmones žiūri įtariai. Pasibaigus karui jam gana sunku prisitaikyti prie normalaus gyvenimo, nes jam visada reikėjo pavojaus ir nuotykių, kad galėtų gyventi ir būti laimingas. O dabar jaučiasi labai keistai, nes nežino ką veikti, neturi normalių pomėgių kaip kiti žmonės.

• ISTORIJA::
1916 metai pats Pirmojo pasaulinio karo įkarštis, Europa su kiekviena diena vis labiau sunaikinama, tačiau vokiečiai nenori pasiduoti ir kovoja toliau. Grace Verden buvo vienintelis vaikas šeimoje ir norėjo, kad ja didžiuotųsi tėvas, nes motina buvo mirusi, todėl pasielgė taip kaip būtų pasielgęs sūnus. Vieną dieną nuvyko į Londoną ir įstojo į armiją. Tuo metu buvo priimami beveik visi, nes žmonių, norinčių kariauti labai trūko. Štai po pusės metų mokymų ji jau žudė vokiečius. Ji turėjo daug potencialo tapti nuostabia kare ir su kiekviena diena ji įrodinėjo vyrams, kad moteris taip pat gali būti puiki karė. Tuo tarpu už vandenyno, Vašingtone, Henry Wallace, jaunasis karys, kuris jau buvo spėjęs užsitarnauti  leitenanto laipsnį, troško stoti į karą, tačiau JAV delsė, todėl jam neliko kito pasirinkimo kaip tik vykti į Angliją pas dėdę. Nuvykęs į Londono karinę bazę pasisakę, esąs karys atsiųstas iš Amerikos ir pasiprašė būti išsiųstas kovoti. Taip po kelių savaičių jis atsidūrė tame pačiame būryje, kuriame jau tarnavo Grace. Taip pat jis buvo paskirtas to būrio vyriausiuoju, nes buvo leitenantas. Greit tarp dviejų tarp dviejų jaunų žmonių įsiplieskė aistringa meilė, kuri baigėsi vestuvėmis ir 1918 metais sausio mėnesį gimusiu sūnumi, kurį tėvai pavadino Harvey Martin. Po dviejų metų jiems gimė dar vienas sūnus, kurį pavadino Freddy. Po antrojo vaiko gimimo jie nusprendė persikelti į JAV ir ten apsistoti visam laikui.
Pasibaigus Pirmajam pasauliniam karui Henry buvo įsitikinęs, kad bus ir antrasis, todėl jis nusprendė savo sūnų paversti kariu, kad jis žinotų kaip apsisaugoti tokį pavojingą laikotarpį. Vos jam pradėjus vaikščioti pamažu pradėjo jį treniruoti. Netgi kieme įsirengė kliūčių ruožą, iš pradžių gana lengvą pritaikytą mažamečiui, o bėgant mėnesiams jis vis sunkėjo. Jų namuose atmosfera irgi priminė kariuomenę . Visi keldavosi ir eidavo nustatytu laiku, valgydavo tik tiek kiek reikia, o vieną savaitę per mėnesį iš vis sumažindavo maisto kiekius tam atvejui, jei karo metu tektų badauti ir kūnas būtų tam pasiruošęs. Keista, tačiau berniukui tai labai patiko ir jis su didžiausiu užsispyrimu treniravosi, kad taptų kuo geresniu. Jam netrūko žaislų ar draugų. Jis turėjo savo tikslą, kurio siekė ir neleido niekam kitam blaškyti jo dėmesio. Sulaukęs šešerių pradėjo mokytis karo strategijos, žmonių psichologijos, stengėsi perprasti išraiškas, kad atspėtų ką žmonės mąsto. Taip pat neapleido ir istorijos, matematikos, chemijos pagrindų bei kalbų. Būdamas dešimties lengvai kalbėjo rusų, vokiečių, prancūzų kalbomis. Būtent tuo metu pradėjo naudotis ginklais. Dėjosi į galvą kaip juos greit surinkti ir išrinkti, kaip visada pataikyti į taikinį. Valandų valandas praleisdavo šaudydamas į taikinius, kol praktiškai niekad neprašaudavo. Kuo toliau, tuo labiau jis panešėjo į tikrą žudymo mašiną, o juk buvo dar toks jaunas. Harvey jaunesniajam broliui tokie mokymai nebuvo prie širdies. Jis vis stengėsi nuo jų išsisukti, tačiau tėvas neleido jam pasprukti. Martin visada stengėsi padėti broliui, užstodavo prieš tėvą, bet jo pastangų buvo per maža.
Penkiolikos metų buvo priimtas į karo akademiją bei paskelbtas jauniausiu profesionaliu kariu. Po trejų metų prie jo prisijungė ir jo brolis, kuris tapo lakūnu. JAV valdžia atkreipė dėmesį į neeilinius vaikino sugebėjimus ir visišką ištikimybę bei nusprendė jį padaryti šnipu. Jis buvo išsiųstas į Sovietų Sąjungą, kurioje gyveno trejus metus bei rinko informaciją Amerikai. Dėl savo puikių rusų kalbos žinių jam nebuvo sudėtinga įsilieti į vietinę valdžią ir tapti jos dalimis apsimetant  visa teisiu Sovietų Sąjungos piliečių visiškai ištikimu Stalinui. Būtent ten jis susipažino Maria, kuri buvo pirmoji moteris sugebėjusi jį taip apžavėti, kad šis pamestų galvą ir pamirštų savo užduotį. Nors vaikinas laikėsi iš visų jėgų, tačiau meilės troškimas ir jaunatviška širdis nugalėjo ir jis išsidavė, atskleidė savo tikruosius tikslus ir buvo išduotas. Maria atskleidė jo paslaptį ir tik per plauką jam pavyko sveikam pabėgti iš Stalino valdomos šalies. Po šios nesėkmės jis sau prisiekė, kad daugiau niekad nesusižavės jokia moterimi ir neleis meilei atimti jo sveiko proto. Jis apsistatė savo širdį aukštomis sienomis bei nusprendė, kad vienatvė bus tinkamiausias sprendimas.
Japonams užpuolus Perl Harborą žuvo vaikino motina, o po kelių mėnesių Prancūzijoje mirė ir jo tėvas vesdamas savo būrį į kovą. Tai buvo labai didelis smūgis ir jis nežinojo ko griebtis, norėjo atkeršyti vokiečiams bei karo kaltininkams, kad dėl jų kaltės jis prarado savo šeimą. Be to jo brolis buvo japonų paimtas į nelaisvę ir Harvey apie jį negalėjo nieko sužinoti. Jis tarsi kažkur prasmego, tačiau Martin neprarado vilties, kad jis dar gali būti gyvas, nors visi jam sakė priešingai. Galbūt dėl to, kad visi jo šeimos nariai žuvo jis buvo pakviestas į specialų būrį, kuriam vadovavo jauna mergina.  Jo nariai buvo profesionalūs kariai, treniruoti nuo mažumės. Jų pagrindinis tikslas buvo sužinoti kuo daugiau informacijos apie priešą, surasti belaisvių kalinimo vietas bei juos išlaisvinti. Šis darbas pareikalavo aukų, tačiau tai ką jie darė buvo labai svarbu. Jie išgelbėjo daugybę gyvybių, nors ir patys buvo sužeisti ir per žingsnį nuo mirties. Jie kovojo, kad vėl sugrąžintų taiką į šį pasaulį. Galiausiai atėjo karo pabaiga jų misija buvo įvykdyta, tačiau pats būrys neišardytas, paruoštas, jei vėl  prireiktų jų paslaugų.

Atgal į viršų Go down
 
Harvey Martin Wallace
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijų archyvas-
Pereiti į: