1945

Share | 
 

 Alec

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pranešimas
avatar
veidas : not now
pranešimai : 895
reputacija : 205
antra pusė : give me a second
vardas : fairy godmother
taškai : 2329
Katherine Phoenix
I think there's a flaw in my code these voices won't leave me alone.


RašytiTemos pavadinimas: Alec   Pen. 22 07 - 17:50:54


Alec Henry Balgair


34 ♦ politikas ♦ Gaspard Ulliel
• GIMINYSTĖS RYŠIAI, ANTROJI PUSĖ:: Užaugintas vienišo tėvo, pastarasis guli psichiatrinėje , tad su juo santykiai nėra itin artimi. Nemėgsta artumo, todėl su giminėmis nesibičiuliauja ir nuo jų atsiriboja. Antrųjų pusių gyvenime buvo ne viena, tačiau šiuo metu yra vienišas.

• POMĖGIAI:: Nėra didelis aktyvios veiklos fanas. Na išskyrus seksą. Mėgsta automobilius, cigarus, brendį, baletą, operą, meno galerijas, gražias moteris. Turi išlavintą skonį maistui, tad dažnai lankosi aukščiausios klasės restoranuose. Aišku kartas nuo karto ir pats kažką pagamina namuose ir tai kone prilygsta šefo patiekalams.

• IŠSKIRTINIAI BRUOŽAI, YPATYBĖS:: Į jį atkreipiamas dėmesys, nes jis visados pasitempęs ir tvarkingai apsirengęs. Galantiškas vyras tik pusiau amerikietis ir tai pasimato jo veido bruožuose. Aukštas tamsiaplaukis itin žydrų it krištolas, akių. Tarnavo, todėl ant kūno galima rasti kelias dešimtis randų tačiau šie visados saugiai paslėpti po kostiumais.

• CHARAKTERIS:: Alekas, galantiškas, mandagus, iškalbus visuomenės veikėjas. Žmonės jį žino kaip gerą ir padorų žmogų. Savo įvaizdžiu jis itin rūpinasi, nesuteikia preteksto abejoti savo kompetentingumu ar geru vardu. Vis gi, koks yra žmonių akyse, nėra iš tiesų toks realybėje. Jis sunkaus temperamento, despotiškas, kontrolės maniakas, pedantas. Viskas turi būti kaip jis pasakė ir ne kitaip. Nemėgsta išreikšti savo jausmų, tikrų, tų kurie iš tiesų jo širdyje, todėl žmones atstumia nuo savęs. Gali būti smurtaujantis ir agresyvus. Galbūt net šiokia tokia savo dalimi šizofrenikas, tačiau jau čia reiktų spręsti specialistui. Žodžiu, Alekas prie grupės žmonių itin draugiškas, paslaugus, malonus, bet geriau nelipti jam ant sprando nes nieko neužsileidžia, o ir žodžiai įkąsti moka. Kerštą tiesiog dievina, ypač patiekiamą šaltą.  

• ISTORIJA:: Šio asmens istorija nėra tragiška, nėra itin nepastovi ar panašiai. Jo motina prancūzę, tėvas amerikietis. Per gimdymą ji mirė, todėl savo motinos niekados nepažinojo. Su tėvu gyveno jo gimtinėje, o dar tiksliau, Vašingtone. Tėvas jis buvo pakankamai geras, visados rūpinosi sūnumi, moteris parsivesdavo tik kai Alekas miegodavo, negirtuoklaiudavo ištisas savaites. Vis gi, buvo griežtas. Henris privalėjo mokėti prancūzų kalbą, išmanyti abiejų tautų istoriją. Tėvas ir pats po truputį slinko į politiką, tad ir Alekas pastoviai trindavosi aplink vyrus su kostiumais. Jau būdamas mažas suvokė, kad pasaulis priklauso baltiesiems su kostiumais. Matyt tokiuose tėvo pobūviuose ir išmoko gražių kalbų, iš jo partijos draugų ir tiesiog kitų įtakingų žmonių. Visados valgė tik šeffo patiekalus, jam asmeniškai būdavo siuvami rūbai, asmeniniai mokytojai tik savo profesijos specialistai, o ne eilinės mokyklos darbuotojai. Galbūt sakysit, kad išlepintas... Galbūt. Tačiau su visu šiuo, buvo ir didelė atsakomybė. Prie tėvo draugų, jų šeimų, elgtis gražiai, nelakstyti, nešūkauti, nežaisti su kitais vaikais, kalbėti mandagiai ir tik tada kai paklaustas. Taip ir užaugo šis vaikinas, pats ketino traukti link politikos, tačiau tėvo paskatintas kovėsi už savo šalį mūšio lauke. Ten praleido keturis metus. Matė daug, patyrė daug. Galbūt tai ir atšaldė jo asmenybę, bei įdiegė PTSD. Dar iki dabar negali ramiai miegoti. Grįžęs ėmė studijuoti, baigęs studijas buvo lengvai priimtas į tėvo ir jo draugų ratą. Kai šiam buvo trisdešimt, tėvas kažkur kažką pasakė, kažkur kažką padarė ir tapo atpirkimo ožiu. "Draugai" nenorėdami kad šis prabiltų parūpino įtaisyti Balgair šeimos galvą į psichiatrinę. Alekas dar ir iki dabar bando jį iš ten ištraukti, bet su kiekvienu apsilankymu mato kaip visi vaistai jį atima iš jo. Vyriškis turi gerą galvą ant pečių, jau dabar puikuojasi kaclerio pareigomis. Tačiau per daugiausiai nosies nekiša į kitų valstybės organų reikalus, mat žino kaip viskas gali baigtis. Savo darbą atlieką nepriekaištingai, jokių machinacijų, jokių nutekėjusių pinigų, viskas švaru. Tiesa, Henris šian bei ten susiveikia informacijos, tam kad jei ir pas jį ateitų juoda diena, galėtų šantažuoti ir išlipti iš bėdos sausas.    Atgal į viršų Go down
 
Alec
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijų archyvas-
Pereiti į: