1945

Share | 
 

 Matthew Zand Dark

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pranešimas
avatar
veidas : David Beckham
pranešimai : 47
reputacija : 24
antra pusė : Jau senai pasimirusi. Kulka į širdį ir dvi į galvą. O gal ir bomba tiesiai į galvą..
kreditas : RedK1ng
vardas : Red King
taškai : 75
Matthew Zand Dark


RašytiTemos pavadinimas: Matthew Zand Dark   Tr. 27 07 - 22:39:51


Matthew Zand Dark


~40 ♦ Snaiperis/A team narys ♦ David Beckham
• GIMINYSTĖS RYŠIAI, ANTROJI PUSĖ:: Tėvas buvęs generolas, dėl sūnaus gimimo išėjęs iš darbo, o motina paprasta kaimo siuvėja, tačiau nei vieno nei kito Matt nepažinojo. Draugus, tėvus, brolius bei seseris šiam atstojo būrio draugai, bei vadai. Dėl antrosios pusės viskas yra kiek sudėtingiau.. Tiksliau ne yra, o buvo. Dar jiems jauniems bebūnant, mergina, kurią Matthew buvo įsimylės - žuvo. Ją pribaigė snaiperio kulka, o kūną išnešiojo granata.

• POMĖGIAI:: Tikrai nepraleidžia užsitraukti cigaretės ar pažiūrėti gerų muštynių, kurias dažniausia pats ir padaro. Arba būna vienas iš jų. Kaip ir kiekvienam vyrui - moterys. Dėl nuostabios moters šis padarys viską, jog tik ją gautų. Kitaip nei kiti vyrai, kažkodėl nesidomi mašinomis. Kalbos apie tai jį paverčia mieguistu.

• IŠSKIRTINIAI BRUOŽAI, YPATYBĖS:: Visados pasitempęs, dažnai tylus, tačiau jeigu reikia - ras ką pasakyti. Iš kitų dažniausiai išskiria tatuiruotės ant rankų bei, tarsi iš marmuro išskaptuota, veido mimika.

• CHARAKTERIS:: Nuo pat mažens muštruotas, taigi dažniausiai yra tylus. Per daug nenori pasirodyti minioje, taip pat ir grupės siela jis būna retai. Geriau jau neiškils į paviršių. Tačiau neapsigaukit, nes kai reiks - gali į šuns dienas išdirbti vien žodžiais, tuo labiau kumščiais. Būrį laiko savo namais, šeima, broliai ir seserimis, taigi už juos stovės ir nesvarbu kokia armija važiuos link jų. Kartais gali pasielgti impulsyviai, tačiau dažniausiai viską šaltakraujiškai apmąsto, kaip ką ir kur daryti, kaip nepadaryti vienos ar kitos klaidos. Norint gali išlikti labai ramus net pačiose sudėtingiausiose situacijose.

• ISTORIJA:: 1905 metų Lapkričio mėnesio 2 diena. Nuošalus kaimelis. Viename iš namų pasigirdo vaiko klyksmas. Tai buvo jau pagyvenusio karininko, bei paprastos siuvėjos namas. Jie pagaliau susilaukė sūnaus, tačiau vargu ar galėjo nuspėti kas bus vėliau, kokius vargus dėl to vėliau teks išgyventi. Taigi, viskas prasidėjo 1914 metais. Pasaulis buvo nuskandintas į pirmojo pasaulinio karo chaosą. Amerika dar kurį laiką nesikišo į karą, tačiau suprato, jog net ir šiam karui pasibaigus - kils antrasis. Tam turėjo būti pasiruoštą. Niekas nenustemba, kai išgirsta, jog Naciai norėjo sukurti "super karius". Tai ne tik norėjo padaryti Jav, tačiau tai ir darė. Tai žinojo tik tai keli armijos generolai, aukščiausios galvos. Ir dabar vyksta kalba ne apie tokį super herojų kaip Kapitonas Amerika ar dar ką nors. Ne ne ne. Tai buvo paprasti žmonės. Vaikai. Va nuo čia ir prasideda jauno Matthew istorija.
Būdamas vos dešimties, Dark buvo paimtas ekspermentiniai grupei. Visų vaikų amžius svyravo nuo devynerių iki dešimties metų. Buvo iš viso paimta 100 vaikų. Dešimt grupių po dešimt vaikų. Matthew buvo paskirtas į pirmąjį būrį, dėl savo tėvo įtakos. O taip, savo tėvų Zand taip ir nebematė daugiau. Jie buvo sušaudyti vietoje. Neklauskit kodėl. Tos bylos užjuodintos. Taigi. Grįžtam atgal prie veiksmo. Visi vaikai buvo mokomi nuo pat mažens. Tai buvo geriausiais Amerikiečių planas, kaip pasiruošti kitam karui, kuris, jie nujautė, ateis greit. Taip ir buvo. Vienas po kito vaikai krito tiesiog besitreniruodama. Iš šimto liko penkiasdešimt. Po to tik tai dešimt. Visi buvo sukišti į vieną būrį. Visi dešimt. Dark, kaip visą laiką mokomas tapti snaiperiu, buvo paskirtas taip pat ten. Nu ir dar dėl to, jog išgyveno. Vėliau viskas kiek pasikeitė. Prasidėjo antrasis pasaulinis. Kaip ir Amerikiečių karininkai nuspėjo. Buvo paleistas dešimties karių būrys. Nukaudavo visus, ką tik tai sutiko savo kelį. Niekas jiems nepasipriešino.
Taip buvo iki vieno lemtingo mūšio, kai Matthew visiškai užtilo. Visiškai užsidarė savyje. Viename mūšyje, kurio šis net nenori prisiminti, jis neteko savo mylimosios. Merginos, kuri taip pat buvo jo būrio narė. Zand ją stebėjo per snaiperio taikiklį. Tada pamatė tik tai kulką pataikančią į ją. Negana to - dar ir granatos sprogimas prie pat. Tai visiškai sugniuždė Matt. Jis išėjo iš savo būrio. Visi šio dokumentai buvo pašalinti ir šis buvo priskirtas prie A būrio. O ten jau istorija pasiskaitysit pas būrio vadę.Atgal į viršų Go down
 
Matthew Zand Dark
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijų archyvas-
Pereiti į: