1945

Share | 
 

 Eva Scott

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pranešimas
avatar
pranešimai : 588
reputacija : 88
kreditas : justinianas
taškai : 1330
Eva Margareth Scott


RašytiTemos pavadinimas: Eva Scott   Št. 30 07 - 16:57:25


Eva Margareth Scott


22 ♦ sekretorė ♦ Magdalena Frackowiak
• GIMINYSTĖS RYŠIAI, ANTROJI PUSĖ:: Eva vienturtė, neteko tėvų būdama vos septynerių, tad augo su dėdės šeima. Turi pusseserę Anabelle, kurią laiko seserimi. Antros pusės mergina neturi, bet pamilo vyrą, kuriai ji tebuvo tik prabangus žaisliukas ir šiuo metu laukiasi nesantuokinio vaiko, nuo savo meilužio.

• POMĖGIAI:: Didžiausia Evos aistra grojimas. Mergina moka groti fortepijonu ir šiek tiek griežti violončele. Tikriausiai tai pavedelėjo iš savo motinos, gana gabios artistės. Taip pat dievina jaukius pašnekesius šalia kavos puodelio, visų nuostabai išties mėgsta kepti sviestinius sausainius ir neretai leidžia laiką gamtoje vedžiodama mažytį šunelį, kūrį priglaudė pasiklydusi gatvėje.  

• IŠSKIRTINIAI BRUOŽAI, YPATYBĖS:: Laisvai kalba vokiškai ir prancūziškai.

• CHARAKTERIS:: Eva itin ryžtinga ir užsispyrusi asmenybė siekianti savo tikslų itin dideliu atkaklumu. Iš šalies mergina atrodo spinduliuojanti šalta elegancija ir netgi arogancija, bet ji tikra perfekcionistė ir stengiasi iš gyvenimo imti tik tai kas geriausia. Itin drąsi, komunikabili, bet tuo pačiu neretai laikosi atstumo, nors tuo pačiu nevengianti veltis į diskusijas ir išsakyt savo nuomonę. Nesivaikanti pernelyg feministiškų pažiūrų ir itin paklusni vyrams, ypač jai svarbi jos reputacija. Su pačiais artimiausiais Eva kiek švelnesnė ir jautresnė. Neretai ji kiek užsidariusi ir stengiasi išlikti paslaptinga, bet papraščiausiai neretai merginai tiesiog per sunku prisileisti kažką arčiau. Ji kiek principinga ir itin greit supyksta, nors dažniausiai neilgam. .

• ISTORIJA:: Eva gimė meninkų šeimoje. Jos tėvas buvo rašytojas, o motina itin žymi violončelininkė, tad nuo mažens ją supo menas ir sukiojosi tik turtingųjų sluoksniuose. Menas ir kultūra buvo itin puoselėjimi josios šeimoje, kaip ir kelionės, kurių metu Eva itin lengvai mokydavosi kalbų. Ypač merginai laiką patiko leisti Prancūzijoje, tad kiekvieną vasarą vyko aplankyti savo močiutės į Paryžių. Galiausiai viskas pasikeitė kai ši neteko savo tėvų nelaimingo atsitikimo metu ir persikėlė iš Londono į valstijas pas savo giminaičius. Eva buvo itin imli mokslams, tad niekas nesistebėjo, jog ši pabaigė universitetą, o iš kart po to jau varstė prezidentūros duris nešiodama aukščiausiems šalies vyrams kavą ar popierius. Eva visuomet buvo perfekcionistė ir karjeristė, tad į darbą dėjo nemažai pastangų, kas galiausiai atsipirko tuo, jog buvo pastebėta vieno iš valdžios atstovų, su kuriuo Scott užmezgė romaną, ko pasekoje suprato jog laukiasi. Visa jos karjera ir reputacija pakibo ant plauko.Atgal į viršų Go down
avatar
veidas : Perrie Edwards
pranešimai : 147
reputacija : 48
vardas : Gabrielė
taškai : 203
Alessia Elaine Henderson
I fall in love every time. And I don't really fall in love a lot, but when I do, I fall hard


RašytiTemos pavadinimas: Re: Eva Scott   Antr. 2 08 - 11:38:47

gražu


They say you need to pray, if you want to go to heaven. But they don’t tell you what to say when your whole life has gone to hell.
Atgal į viršų Go down
avatar
pranešimai : 588
reputacija : 88
kreditas : justinianas
taškai : 1330
Eva Margareth Scott


RašytiTemos pavadinimas: Re: Eva Scott   Tr. 3 08 - 18:43:12

ačiū :*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Eva Scott   

Atgal į viršų Go down
 
Eva Scott
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijų archyvas-
Pereiti į: