1945

Share | 
 

 Dorothy Lizzy Clark

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pranešimas
avatar
veidas : Alycia
pranešimai : 68
reputacija : 30
kreditas : lacrimisiculori
taškai : 106
Dorothy Lizzy Clark
"Life should be about more than just surviving. Don’t we deserve better than that?"


RašytiTemos pavadinimas: Dorothy Lizzy Clark   Št. 30 07 - 21:14:29


DOROTHY LIZZY CLARK


23 ♦️ MEDICINOS SESELĖ ♦️ ALYCIA DEBNAM-CAREY
• GIMINYSTĖS RYŠIAI, ANTROJI PUSĖ:: Motina - Vanessa Jenet Clark. Tėvas -Joseph Earl Clark. Joseph yra įtakingas ir visų gerbiamas verslininkas, kuris nuo pat Dorothy gimimo buvo suplanavęs jos ateitį. Jis norėjo, kad jo mylimiausia dukrelė pasektu tėvelio pėdomis. Jis norėjo, kad mergaitė iškiltu į aukštumas. Tada Joseph net neįsivaizdavo, kad augančios mergaitės gyvenimas nebus toks, kokio jis visuomet troško jai. O Doth motina Vanessa savo gyvenima paskyrė mylimam vyrui Joseph. Vanessa mielai padeda vyrui darbe, randa atsakymus į iškilusius klausimus, sprendžia problemas. Taip pat Dorothy turėjo nuostabų brolį, Samuel Ray Clark, kurį ji begalo mylėjo ir kuris be galo mylėjo ją. Bet, kad ir kaip bebūtų gaila Sam buvo stipriai sužalotas karo metu, o seselė kuri turėjo jį slaugyti buvo būtent Doth. Dienos ėjo lėtai, Sam sveikata blogėjo, o išaušus vienam baisiam 1942 metų Liepos mėnesio rytui vaikino gyvybė užgęso prie mylimos sesers akių.

• POMĖGIAI:: Kad ir kaip Dorothy ėmė neapkesti savo darbo per pastaruosius metus, ji visvien nėrė į jį savo noru ir paskyrė jam visą savo gyvenimą. Darbas atima beveik visą merginos laisvą laiką, dėl to laiko pomėgiams lieka labai mažai, o dažniausiai jo nelieka visai. Neskaitant to, Doth radusi laisvą valandėlę būtinai paskaitys savo mėgstamą knygą prie gardžios kavos puodelio.

• IŠSKIRTINIAI BRUOŽAI, YPATYBĖS:: Dorothy niekuo nesiskiria nuo kitų savo amžiaus merginų. Doth priklausanti aukštuomenės luomui gal būt yra per paprasta. Mergina niekada nesirengė pačiais prabangiausiais ir brangiausiais rūbais, niekada nesivaikė madų, gi svarbiausia pačiai jaustis gerai savuose rūbuose. Ji niekada nesilankė prabangiuose restoranuose, maistas pagamintas namuose daug malonesnis širdžiai, nei pagamintas kažkur kitur.  

• CHARAKTERIS:: Jaunystėje Dorothy buvo labai miela, šilta, nuoširdi, draugiška ir savimi pasitikinti mergaitė. Bet laikas ją pakeitė neatpažįstamai. Vietoj mielos, šiltos, nuoširdžios, draugiškos ir savimi pasitikinčios mergaitės ji virto į šaltą ir užsidariusia savyje moterį. Mat gyvenimo sunkumai buvo ją visiškai palaužę. Vienintelis dalykas kurį ji tada darė savo noru, buvo darbas. Ji dirbo lyg darbui užprogramuotas robotas. Bet dabar, mergina po truputi pradėjo atverti savo širdį kitiems, sušiltėjo. Dabar žmonės dažniau pastebi šypseną merginos lūpose ir norą gyventi jos akyse.

• ISTORIJA:: Jaunystėje Dorothy buvo labai laiminga. O ko norėti? Gi visada šalia turėjo mylinčius tėvus ir patį nuostabiausią brolį, be kurio mergaitė neišsivaizdavo savo gyvenimo. Laikui bėgant Dorothy gyvenime atsirado problemų, mat jos tėtis Joseph nuo pat jos gimimo siekė, kad jo mylimiausia dukrelė užaugusi pasektu tėvelio pėdomis ir taptu įtakinga verslininke. Doth sulaukusi dešimties metų ėmė domėtis medicina ir ateityje matė save tik kaip žymią gydytoją, bet ne kaip verslininkę. Mergina savo tėvams apie mediciną pranešė tik būdama šešiolikos metų. Iš pradžių merginos tėvai su tuo nesutiko, gi jie nuo pat vaikystės ją įsivazdavo tik kaip verslininkę. Laikas bėgo greitai, Doth tėvų nuomonė po truputį ėmė keistis, kol galiausiai jie leido savo dukrai susieti savo ateitį su medicina. Vos sulaukusi aštuoniolikos Dorothy ėmė dirbti klinikoje medicinos sesele. Po kelių metų Dorothy ir jos brolis Samuel buvo iškviesti tarnauti į karą. Žinoma, Dorothy turėjo padėti sužeistiesiems pasveikti arba numirti, o Samuel kariauti dėl šalies. Samuel galėjo nesitraukti į tai dėl savo įtakingų tėvelių, bet jis nenorėjo palikti savo sesers vienos, dėl to nusprendė vykti į karą. Šitas sprendimas pakeitė abiejų jaunuolių gyvenimus. Samuel sunkiai sužalotas mirė prie savo sesers akių. Dėl to Doth palūžo, bet ji tęsė savo darbą nors visai su niekuo nebebendravo ir kiekvieną laisvą minutę mąstė apie gyvenimo nutraukimą. Tai tęsėsi dar tris metus, kol karas pasibaigė. Dorothy grįžusi namo rado savo namus tokius kokius ir paliko, bet namuose savo motinos taip ir nerado. Rado tik tėvą, kuris papasakojo, kad Doth mama mirė kai šalia jos, mieste, nukrito bomba. Tada Dorothy suprato, kad ji net negavo progos atsisveikinti su savo mama. Mergina, per karą netekusi netgi dviejų jai pačių brangiausių žmonių visai palūžo. Užsisklendė savyje. Liūdesį ėmė skandinti alkoholyje. Praėjus keliems mėnesiams Doth ėmė po truputi atsigauti, ėmė virsti į tokią, kokia buvo ir seniau. Dorothy tęsė savo karjerą. Dabar Dorothy bando gyventi toliau, bandydama visai pamiršti ateitį, nes ji tik skaudina.
Vėliau pataisysiu


Paskutinį kartą redagavo Dorothy Lizzy Clark, Antr. 22 11 - 15:20:58. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
avatar
veidas : Perrie Edwards
pranešimai : 147
reputacija : 48
vardas : Gabrielė
taškai : 203
Alessia Elaine Henderson
I fall in love every time. And I don't really fall in love a lot, but when I do, I fall hard


RašytiTemos pavadinimas: Re: Dorothy Lizzy Clark   Št. 30 07 - 21:44:05

cool


They say you need to pray, if you want to go to heaven. But they don’t tell you what to say when your whole life has gone to hell.
Atgal į viršų Go down
avatar
veidas : Alycia
pranešimai : 68
reputacija : 30
kreditas : lacrimisiculori
taškai : 106
Dorothy Lizzy Clark
"Life should be about more than just surviving. Don’t we deserve better than that?"


RašytiTemos pavadinimas: Re: Dorothy Lizzy Clark   Št. 30 07 - 21:51:40

Ačiū
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Dorothy Lizzy Clark   

Atgal į viršų Go down
 
Dorothy Lizzy Clark
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijų archyvas-
Pereiti į: