1945

Share | 
 

 Krystal Lea Sanders

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pranešimas
avatar
veidas : Crystal Wang
pranešimai : 7
reputacija : 0
taškai : 11
Krystal Lea Sanders


RašytiTemos pavadinimas: Krystal Lea Sanders   Pir. 15 08 - 20:03:56


Krystal Lea Sanders


22 ♦ "bedarbė" ♦ Wang Crystal
• GIMINYSTĖS RYŠIAI, ANTROJI PUSĖ:: seniai pamestas vyresnis brolis. Kol kas Krystal yra vieniša.

• POMĖGIAI:: nuotykių ieškojimas tenkinant savo smalsumą, jodinėjimas, skaitymas, tvarkymasis ect. Turi daugybę pomėgių, kurie labiau primena namų ruošos darbus nei kažkokį hobį.

• IŠSKIRTINIAI BRUOŽAI, YPATYBĖS:: pedantė, turi nemenką sociofobiją, yra visom keturiom už liberalizmą, bet tuo pačiu nesugeba garsiai reikštis ir pasakyt ką galvoja.

• CHARAKTERIS:: Iš pirmo žvilgsnio - šalta ir uždara būtybė. Krystal nepakenčia tuščiažodžiavimo, todėl yra tyli ir kalba dažniausiai tuomet, kai reikia. Daugybę jos charakterio savybių nulėmė jos gyvenimo posūkiai, tačiau ryškiausias yra tas, kad ši moteris yra nepalaužiama ir visuomet vadovaujasi sava galva ir savais principais. Niekuomet neieško žodžio kišenėje ir stengiasi visur ieškoti teisybės.. Tiesa, ta teisybė yra labai savotiška. Gudri aštrialiežuvė, tačiau kartkarčiais gali priminti sireną, kuri bet kuriam galvelę gali netyčia susukti, nes net ji pati arogantiškai pripažįsta, kad iš motinos paveldėjo grožį. Gal ir atrodo nekalta ir it iš dangaus nusileidus, tačiau viduje slypi klastingas velnias. Krystal yra beprotiškai užsispyrus moteris, saugo ir brangina tai, ką turi, nes per daug kartų sužinojo, ką reiškia branginti tik tuomet, kai prarandi.

• ISTORIJA:: 1923 metai. Krystal gimė pasiturinčioje šeimoje Šiaurės Amerikoje. Net pasaulyje ir vykstant neramumams mergaitė augo kaip ir visi kiti turtingų šeimų vaikai, prižiūrima dviejų mylinčių tėvų ir vyresnio brolio. Mergaitė dievino knygas, gyvūnus, visą savo vaikystę praleido su savo broliu. Žaidimai, juokas, vaikiškos ašaros, klyksmas.. Visa tai taip greitai baigėsi.. Penkiolikametės mergaitės pečius užgriuvo našta. Tėvas pašautas mirė, motina iš sielvarto po keletos savaičių nusišovė. Brolis paimtas į kariuomenę, visi šeimos turtai buvo nusavinti valstybės. Krystal liko viena it pirštas. Įstumta į turtingos našlės gniaužtus Krystal nesidžiaugė tokiu gyvenimu. Pamotė it kokią pastumdėlę vaikė, išnaudojo.. Tačiau kantrybė ir noras išlikt bei gyvent padėjo viską iškęst. Mergaitė sulaukus pilnametystės, kuri tuo metu, žinoma, didelės reikšmės neturėjo, pabėgo iš to prakeikto miesto. Pabėgo kuo toliau.. atsidurdama čia. Kaip? Paveldėjęs motinos grožį angelas, ir tėvo charakterį velnias.. Naktys prievarta praleistos su turtingais vyrais tik tam, kad galėtų iš to pasipelnyti ir surasti pastogę, kąsnelį skatiką norėdama pasiekti savo tikslą. Prabėgo keturi metai pardavinėjant save, tačiau tai garbės iš moters neatėmė, principai niekur nenusileido, o galvelė nenulinko žemyn. Vis dar išdidžiai žengdama per šią planetą moteris nesiteisindama ir neatsiprašinėdama dirba, kur tik gali dirbti, daro viską, kad tik išgyventų net per daug švaria sąžine ir puikiai vengia gyvenimo rykščių. Įsitaisius šiame mieste Krystal pamažu statosi, nors ir menką, bet savotiškai įdomų gyvenimo pamatą iki šiol tikėdamasi surasti savo vyresnį brolį, jei toks vis dar yra gyvas.Atgal į viršų Go down
 
Krystal Lea Sanders
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijų archyvas-
Pereiti į: