1945

Share | 
 

 Denis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pranešimas
avatar
veidas : Ezra Miller
pranešimai : 82
reputacija : 30
vardas : I am nothing special, of this I am sure. I am a common man with common thoughts and I've led a common life. There are no monuments dedicated to me and my name will soon be forgotten, but I've loved another with all my heart and soul, and to me, this has always been enough.
taškai : 118
Denis Strzalkowski


RašytiTemos pavadinimas: Denis   Pir. 16 01 - 17:57:09

Denis Strzalkowski
19 years ♦ unemployed ♦ Ezra Miller

• GIMINYSTĖS RYŠIAI, ANTROJI PUSĖ:: Denis turėjo tris seseris bei tėvus. Deja, nei vienas iš jų neišgyveno. Kadangi Denio šeima žydai - jie visi buvo išvežti į koncentracijos stovyklą Štuthofe.

• POMĖGIAI:: Didžiausias Denis pomėgis buvo knygos, valandų valandas galėdavo praleisti didžiausiose bibliotekose skaitydamas mokslinę literatūrą ir gilindamasis į žmogaus anatomijos žinias. Taip pat Denis nuostabiai skambina fortepijonu, rašo itin jautrias eiles. Na, bent jau visu tuo užsiėmė iki karo.

• IŠSKIRTINIAI BRUOŽAI, YPATYBĖS:: Lenkas, žydas, prastai mokantis amerikiečių valstybinę kalbą, daug rūkantis, tačiau visiškas abstinentas ir net per prievartą alkoholio neįkiši. Turi itin griežtus moralės principus ir šlykštisi nuodėmingaisiais.

• CHARAKTERIS:: Karas iš tiesų pakeitė šį jaunuolį. Dabar jis dėl savo gyvybės, dėl išlikimo galėtų padaryti bet ką. Emociškai jis tapo visiškai nejautrus, nes teko išgyventi tikrą siaubą, kurio didžiuma amerikiečių net neįsivaizduoja. Tačiau Denis iš prigimties geras žmogus, supratingas, net jei ir prarado gyvenime viską, yra pakankamai užsispyręs, kad iš naujo kabintųsi į gyvenimą.

• ISTORIJA:: Denis gimė kaip pats jauniausias vaikas žydų šeimoje. Jo šeima buvo pasiturinti, tėvas garbingas vaistininkas, mama veterinarė, trys seserys laikui bėgant sukūrusios savo šeimas su įtakingais žydų vyrais, susilaukusios pačios vaikų. Į Denį taip pat buvo dedama daug vilčių, vaikinas buvo auginamas griežtai, bet teisingai, mokykloje mokinosi aukščiausiais pažymiais, papildomai šviesdavosi skaitydamas užsienio literatūrą, mokindamasis žmogaus anatomijos. Jis pabaigęs mokyklą ketino tapti garsiu daktaru, tačiau ši svajonė taip ir neišsipildė. Net nespėjus gauti laiško, kad pateko į geriausią Lenkijos universitetą, pakliuvo į patį karo epicentrą. Sunku nupasakoti, kas dėjosi vaikino gimtinėje, ką turėjo vaikinas išgyventi. Teko būti pastovioje baimėje, slapstytis su savo šeima nuo išprotėjusių Adolfo Hitlerio šalininkų. Vieną naktį vaikinas ištrūko iš apgailėtinai mažos palėpės susitikti su savo mylimąja, kurios nematė jau kelis mėnesius. Tas ištrūkimas išgelbėjo jo gyvybę, nes grįžęs į slėptuvę, dar namo kieme pastebėjo, kaip naciai apsupę jo buveinę tempiasi laukan jo tėvus. Denis nieko dėl to negalėjo padaryti, apsiašarojęs tiesiog bėgo iš įvykio vietos tikėdamasis, kad jo nesučiups. Vaikinas ilgai slapstėsi, kol vieną dieną jį atrado amerikiečių kareiviai. Jūs neįsivaizduojat ką Denis turėjo padaryti, kad šie sutiktų jį išsivežti į Ameriką. Tarsi kokia prostitutė vaikinas pildė pačias šlykščiausias ir labiausiai iškrypusias amerikiečių fantazijas, kad tik išgelbėti savo gyvybę. Visiškai palūžęs ir išniekintas vien dėl savo užsispyrimo Denis gavo ko nori - jį išplukdė į Ameriką ir jis ką tik išsilaipino jos žemėje kaip nelegalas, neitin gerai mokantis kalbą, tačiau gyvas ir pabėgęs iš karo zonos.
Atgal į viršų Go down
 
Denis
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijų archyvas-
Pereiti į: