1945

Share | 
 

 Stella Marie Davenport

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pranešimas
avatar
veidas : Nikki Reed
pranešimai : 98
reputacija : 150
antra pusė : Single, but that doesn't mean, that there is no one, that has her heart.
kreditas : ICON:justinianas, GIF koduotė:champagnemami
taškai : 272
Stella Marie Davenport


RašytiTemos pavadinimas: Stella Marie Davenport   Antr. 17 01 - 21:13:36


Stella Marie Davenport


24 ♦ medicinos seselė ♦ Mila Kunis
• GIMINYSTĖS RYŠIAI, ANTROJI PUSĖ:: Mama - Callista, tėtis - Paul. Seserys - Patricia ir Justice, bei du broliai šaunuoliai - Kevin, David. Na, o antrosios pusės neturi.

• POMĖGIAI:: Gaminti, skaityti knygas, pasikultūrinti, dirbti, kad ir kaip tai keistai beskambėtu.

• IŠSKIRTINIAI BRUOŽAI, YPATYBĖS:: Nors ir angelo veidelio, bet prireikus moka tapti velniu, na arba tiesiog deive lovoje. Greitai išmoksta naujų dalykų. Jei labai nori, profesionaliai paslepia savo tikruosius jausmus.  

• CHARAKTERIS:: Draugiška, ištikima, linksma, sarkastiška, ironiška, gerą humoro jausmą turinti asmenybė. Visada pasirengusi pagelbėti, išklausyti. Turbūt todėl ji ir pasirinko būti sesele, vien tam, kad galėtu išgelbėti žmones. Tačiau ji kartu yra ir morališkai stipri asmenybė, žinanti savo vertę ir per ilgai neleidžianti žmonėms lipti sau ant galvos, bei peržengti ribų. Daugeliui jos dailus veidukas padiktuoja, kad ši mergina yra per daug gera, jog galėtu kažko atsisakyti ar pasipriešinti, bet tik kas nors sau leidžia per daug, tai jos liežuvėlis skaudžiai kerta. Tiesa, kai Stella įsimyli, tada jau visai kas kita. Deja, bet meilei užklupus pas ją ant nosies nutūpia ir rožiniais stiklais padabinti akiniai, kurie daugelyje atvejų uždengia žiaurią tikrovę. Bet šiaip, ji elgsis su jumis taip, kaip jūs su ja, todėl tikėtis, kad ji visada žiūrės į viską atlaidžiai ir galėsite ją žeminti, yra daugiau nei naivu.

• ISTORIJA:: Mergina gimė auksiniuose nesimaudančioje šeimoje. Tačiau, nors pinigais pas juos ir nelijo, jų gyvenimas buvo puikus. Skrandžiai niekados nebuvo tušti, spintose netrūko švarių, tvarkingų drabužių, o žaislų buvo užtektinai. Beto, ką jau kalbėti apie santykius šeimoje, kurioje nebuvo didelių barnių ir visada atmosferoje tvyrojo maloni nuotaika. Visa tai mergaitei įdiegė tik geriausias sąvybes, kurių dėka ji įgavo ir išsilavinimą. Neturėdama galimybės lankyti mokyklos, Stella dienų dienas dirbo pas tėtį kepykloje, ir štai vieną dieną, pagelbėjusi vienai iš klienčių parsinešti ryšulius namo gavo netikėtą pasiūlymą. Už tai, kad ji pagelbės namuose, moteriškė ją išmokys skaityti, rašyti, skaičiuoti. Žinoma, per ilgai nedvejojusi Marie sutiko ir štai po kelių mėnesių ji jau neblogai viską mokėjo, ko pasekoje stojo į seselių mokslus, ir pačiu laiku užbaigusi juos keliavo į karo ligoninę - dirbti. Jautrios širdies mergina, nepratusi matyti tiek daug mirčių, kraujo ir skausmo, buvo arti palūžimo ribos, tačiau laiku susiėmusi ir su kolegų pagalba išsikapstė iš užpulto liūdesio, taip padėdama ne tik sužalotiems kariams, bet ir sau, įgaunant vidinės stiprybės. Tačiau, tai jos neapsaugojo nuo naktimis užklumpančių košmarų. Pasibaigus karui, mergina grįžo į šiltus, tėvų namus, bet jau pasikeitusi. Susiradusi darbą vietinėje ligoninėje, Marie tęsė savo misiją gelbėjant gyvybes, bei bandant išlaviruoti asmeniniame gyvenime ir meilės peripetijose.She paints her face to hide her face. Her eyes are deep water. It is not for Geisha to want. It is not for Geisha to feel. Geisha is an artist of the floating world. She dances, she sings. She entertains you, whatever you want. The rest is shadows, the rest is secret.

Atgal į viršų Go down
 
Stella Marie Davenport
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Savaitės telenovelės epizodas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijų archyvas-
Pereiti į: