1945

Share | 
 

 Christopher Atticus Phoenix

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pranešimas
avatar
veidas : Eddie Redmayne
pranešimai : 58
reputacija : 18
kreditas : harperseven
vardas : l
taškai : 108
Christopher Phoenix


RašytiTemos pavadinimas: Christopher Atticus Phoenix   Antr. 17 01 - 23:26:15CHRISTOPHER ATTICUS PHOENIX


30 ♦ Chirurgas ♦ Eddie Redmayne
• GIMINYSTĖS RYŠIAI, ANTROJI PUSĖ:: Phoenix šeima, antros pusės neturi

• POMĖGIAI:: be galo mėgsta skaityti įvairaus pobūdžio knygas; su gyvūnais gali praleisti valandų valandas, neišskiriant anei vieno; žaisti šachmatais; gerti kavą; leisti vakarus po darbo bare (pernelyg dažnai). 

• IŠSKIRTINIAI BRUOŽAI, YPATYBĖS:: daug rūko; dar daugiau keikiasi, kas baisiai nedera prie ganėtinai išsilavinusios asmenybės; kaupia visokius mažus paveiksliukus rastus įvairiose vietose.

• CHARAKTERIS:: Nors jis ir gydytojas, ne visada ir ne visur atitinka savo profesijos idilinius charakterio bruožus. Ypač po karo. Suvokia skaudžią pasaulio tiesą, kad visiems padėti jis neįstengs, todėl dažnai praeina pro alkstantį ar šiaip prašantįjį išmaldos. Ligoninėje pagalbos iš jo sulauks visi ir visada, tai tarsi erdvė, kur jo velniukas ant kariojo pečio snaudžia pokaičio miegučio. Mėgsta savo darbą, su užsidegimu mokėsi, tačiau po karo kartais visko darosi britku. Visą laiką, bent jau jo akimis, jis buvo balta varna šeimoje, kuriam jų padėtis nelabai rūpėjo, nors, aišku, neliūdėjo ypatingai dėl to, kad turi ką skaniai pavalgyti, nusipirkti gražų kostiumą ar gerą laikrodį. Ne pompastikos žmogus jis. Dažnai kompanijose būdamas mažiau kalba ir daugiau klausosi, ypatingai domisi žmogaus elgesiu, emocijomis ir tylėdamas daug ką nuskaito. Tyli kiaulė - giliai šaknį knisa. Nepaisant to, kad atrodo ganėtinai šaltas žmogus, tačiau artimiesiems, su kuriais yra užmezgęs ypatingą ryšį, yra šiltas, padedantis, mylintis. Išgėręs visada išeina iš savo įprastinių rėmų ir pasileidžia į lankas, kuriose gali būti ir poetas, ir dainininkas. Labai mėgo šypsotis, dabar - mažiau randa priežasčių. Jį sutikus, kaip ir daugumą, kurie nesėdėjo savo rezidencijos slėpdamiesi, galima matyti, kad yra paliestas karo. Toks, koks buvo iki jo, jis niekada nebebus ir tai akivaizdu.

• ISTORIJA:: Gimė įtakingoje šeimoje. Nuo pat vaikystės mėgdavo nutraukti meškučiams kojas ir jas paskui siūti. Buvo ganėtinai velnių priėdęs vaikas, mamytės numylėtinis, nes kokia moterėlė galėtų atsispirti toms kačiuko akutėms. Ganėtinai gerai sutarė su broliais ir seserimi, kuria visuomet rūpinosi labiau negu savimi. Visada stropiai mokėsi ir visada tai darė savo noru. Yra perskaitęs daug knygų, net ir tokias kaip Bronte seserų šedevrai. Visada buvo žingeidus ir tai varė jį tolyn. Nors tėvui galvos skausmo parūpindavo,  tačiau visuomet jausdavo ribas. Išvykęs mokytis kiek atsileido, pirmais metais grėsė išmetimas už pernelyg didelį palaidumą visomis prasmėmis. Tačiau sutikęs jam patinkančią merginą, susiėmė, kad turėtų kuo daugiau šansų į jos ranką ir širdį. Jų draugystė buvo sklandi ir ilga, tačiau pasiekė tik sužadėtuvės, nes mylimoji mirė. Nė nereikia sakyti, jog tai sukrėtė vyruką iki pat širdies gelmių. Būtent po šio įvykio jis tapo uždaresnis ir "vėsesnis". Baigęs mokslus, grįžo atgal namo. Prasidėjus karui pasiryžo padėti ligoninėje ir kurį laiką, iš esmės , ten ir gyveno. Mažai bendravo su namiškiais, draugai liko užmaršty, kai kurie iškeliavo anapilin. Buvo užmezgęs šiokius tokius, slaptus santykius su viena iš seselių, bet viskas iš esmės tebuvo fizinis reikalas, nes apie kokius jausmus galima kalbėti didžiąją paros dalį praleidžiant tarp žmonių, kurie miršta be visų galūnių, tikisi išgijimo teturėdami pusę galvos ar tiesiog prašosi mirties negalėdami kęsti skausmo. Tad dabar Christopher bando atsigauti, nors sekasi sunkiai, dažnai kankina nemiga, kuri dažnai priveda prie ypatingo dirglumo ir nervingumo. Todėl dirbti darosi sunkiau, tačiau jis stengiasi. Stengiasi praeityje palikti tai, kas ten ir liko, be jokios galimybės ką nors pakeisti.  


She felt his absence. It was like waking up one day with no teeth in your mouth. You wouldn't need to run to the mirror to know they were gone  


Atgal į viršų Go down
avatar
veidas : Perrie Edwards
pranešimai : 147
reputacija : 48
vardas : Gabrielė
taškai : 203
Alessia Elaine Henderson
I fall in love every time. And I don't really fall in love a lot, but when I do, I fall hard


RašytiTemos pavadinimas: Re: Christopher Atticus Phoenix   Tr. 18 01 - 15:39:05

puikiai parašyta biografija! labai įdomi asmenybė


They say you need to pray, if you want to go to heaven. But they don’t tell you what to say when your whole life has gone to hell.
Atgal į viršų Go down
 
Christopher Atticus Phoenix
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijų archyvas-
Pereiti į: