1945

Share | 
 

 Patricia Roxane Davenport

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pranešimas
avatar
veidas : Nina Dobrev
pranešimai : 1963
reputacija : 54
kreditas : katele& starboy
vardas : š.
taškai : 2990
Bárbara Celia Duarte
we're running out of time, chasing the lies, everyday a small piece of you dies


RašytiTemos pavadinimas: Patricia Roxane Davenport   Pen. 15 07 - 22:55:36


Patricia Roxane Davenport


19 metų ♦ pagrinde padeda tėčiui suktis kepykloje, tačiau jeigu pasitaiko dar kokių nors darbų, dirba ir tuos darbus ♦ selena gomez
• GIMINYSTĖS RYŠIAI, ANTROJI PUSĖ:: Mama - Callista, tėtis - Paul. šeimoje be Patricijos yra dar keturi vaikai - Justice, Kevin, Stella, David

• POMĖGIAI:: Nemažai Patricia pomėgių turi. Didžiausia jos aistra yra maisto gaminimas, o tada seka šokiai.

• IŠSKIRTINIAI BRUOŽAI, YPATYBĖS:: Nepasitiki turtuoliais, nes daugelis iš jų jai atrodo per daug pasikėlę ir šalti žmonės, na bet tenka pripažinti, kad kartais pasitaiko ir išimčių. Nors mergina kilusi iš neturtingos šeimos, Patricija yra mandagi. Gyvenime nebuvo lankiusi nei tų visų aukštųjų mokyklų, nei dar ko nors panašaus, visada visko mokėsi iš mamos ar iš tėčio, todėl, galima sakyti, kad kaip neturtinga mergina, ji yra gan išsilavinusi. Dievina darbą.

• CHARAKTERIS:: Draugiška, nuoširdi, linksma asmenybė. Trys žodžiai, kurie gali apibūdinti šios merginos charakterį. Nors emociškai ir ji buvo paliesta karo - nenuleido rankų, tuo pačiu metu išlikdama stipria asmenybe, nes būtent tame kare daugelis jos draugų žuvo. Patricia visada pasiruošusi draugams padėti ar patarti. Nors iš tiesų, šiai merginai būdinga nuotaikų kaita - vieną sekundę gali būti išsišiepusi iki ausų, o kitą, jau pykti ant viso pasaulio be jokios priežasties. Moka suktis iš bet kokių situacijų. Šiaip niekad nesižemina, net ir tiems patiems turtuoliams kuriems kartas nuo karto Patricija turi atlikti vieną-kitą darbą. Šiaip yra gan smalsi, tačiau pernelyg nekiša nosies kur nereikia, nes tiesiog, jaučia ribas. Šiaip priešų daug ji neturi, tačiau kaip priešė Patricija yra gan kerštinga. Daug kas ją pavadintų kovotoja, nes nepaisant visko, nebijo pastovėti už save, už draugus, už tai, ką myli. Nekenčia melo, taip pat kaip ir savanaudžių žmonių.

• ISTORIJA:: Patricia Roxane gimė 1926 metais, neturtingoje šeimoje. Nors Davenportų šeima niekada nebuvo prie tų visų turtuolių, kiekvienas asmuo Davenport šeimoje vienas kitą visada mylėjo, ir dažniausiai pykčiai visiems buvo nepažįstamas dalykas. Paul Davenport buvo žinomas kaip garsus kepėjas, turintis savo kepyklą. Visi šeimos vaikai savaip padėdavo tėčiui dirbti kepykloje, kai kurie kartas nuo karto padirbdavo ten, kaip ir Roksana, kuriai ta kepykla buvo tapusi darbo vieta, be visų pavienių darbų, patarnavimų turtuoliams ir panašiai. Mergina dirbo ten ne tik, kad padėtų tėčiui, bet ir dėl to, kad visada mėgdavo gaminti maistą. Patricija visada didžiavosi savo šeima, ir kad būtent iš tokios šeimos ji yra kilusi, nes tarkime, jai turtuoliai visada atrodė kažkokie nelaimingi snobai, nepripažįstantys kitų - tik save. Būti vargše jai visada atrodydavo kur kas geriau, nei, kad žiūrėti į tas išpaikintas 'damas' kurios niekada nepažinojo tikrų vertybių. Tačiau šešiolikos, lyg tyčia, pamilo turtingų žmonių sūnų. Tai ir buvo jos gyvenimo klaida, nes galiausiai liko įskaudinta. Taip tik pasiteisino, kad tie turtuoliai - nieko gero. Taip pat nuo pat vaikystės jau turėjo geriausią draugą, kuris vėliau, paaiškėjo, kad visada ją mylėjo ne kaip draugę, kas vėlgi šokiravo merginą. Tada karas. Sumaištis. Po to karo, žuvo begalybė žmonių, ir tas jos geriausias draugas kažkur dingo. Karo metu žuvo daugybė jos draugų, tačiau mergina žinojo, kad privalo likti stipri, ir nepaisant visko, neleido tam karui jos kažkaip paveikti. Nors gyvenimas toli gražu, neatrodo kaip pasaka, nes gatvėmis žmonės vis dar vaikštinėja šokiruoti, ir pati Patricija dažnai naktimis užmiega apsiverkusi, mergina stengiasi per daug nepalūžti, ir daro viską, kad kiekviena diena turėtų kokią nors prasmę.  

Memories are dangerous things
You turn them over and over, until you know every touch and corner, but still you’ll find an edge to cut you

Atgal į viršų Go down
avatar
veidas : Nina Dobrev
pranešimai : 2336
reputacija : 103
antra pusė : Nėėėra.
apie personažą : Miela, paslaugi mergaitė, kuri gyvenime jau spėjo pamatyt daug baisių dalykų, tačiau yra naivoka ir per greitai pradeda pasitikėti žmonėmis. O šiaip visą kitą galima sužinoti bendraujant su ja.
kreditas : Ikona mano, o gif'ai iš tumblr'o platybių. :>
vardas : Greta. Nice to meet you. ^^
taškai : 4260
Elizabeth Thea Barringer
Kvaili žmonės yra tiesiog per kvaili, jog suprastų, kad yra kvaili.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Patricia Roxane Davenport   Pen. 15 07 - 23:04:53

Puikiai parašyta biografija, buvo malonu skaityti. Sveika :3


Atgal į viršų Go down
avatar
veidas : Nina Dobrev
pranešimai : 1963
reputacija : 54
kreditas : katele& starboy
vardas : š.
taškai : 2990
Bárbara Celia Duarte
we're running out of time, chasing the lies, everyday a small piece of you dies


RašytiTemos pavadinimas: Re: Patricia Roxane Davenport   Pen. 15 07 - 23:07:29

dėkojuu ir labas


Memories are dangerous things
You turn them over and over, until you know every touch and corner, but still you’ll find an edge to cut you

Atgal į viršų Go down
avatar
veidas : Ezra Miller
pranešimai : 82
reputacija : 30
vardas : I am nothing special, of this I am sure. I am a common man with common thoughts and I've led a common life. There are no monuments dedicated to me and my name will soon be forgotten, but I've loved another with all my heart and soul, and to me, this has always been enough.
taškai : 118
Denis Strzalkowski


RašytiTemos pavadinimas: Re: Patricia Roxane Davenport   Pir. 16 01 - 18:23:48

Atrodo miela ir paprasta mergina, kas labai žavi. O tas stereotipas, kad visi turtuoliai yra netašyti žmonės tikrai suteiks rpg spalvų. Šauni biografija, o mergina yra iš tų, kurias norėtųsi turėti draugijoje. 
God created war so that

Americans would learn geography

Atgal į viršų Go down
Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Patricia Roxane Davenport   

Atgal į viršų Go down
 
Patricia Roxane Davenport
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kuri sesuo?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijų archyvas-
Pereiti į: